Klikając w poniższy obrazek możesz odwiedzić stronę
Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

Spotkanie formacyjne dla katechetów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

W sobotę 21 października 2017 roku w Bazylice Archikatedralnej w Łodzi odbędzie się spotkanie formacyjne dla katechetów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. O godz. 10:00 Msza Święta a po niej sesja wykładowa w Auli WSD. Temat: Nowe media – zagrożenie czy szansa dla współczesnej rodziny?

Konferencja dla katechetów Rejonu Piotrkowskiego wszystkich typów szkół

W środę 8 listopada 2017 roku o godz. 16:00 w WODN w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Dąbrowskiego 13, II piętro, sala nr 30) odbędzie się konferencja dla katechetów Rejonu Piotrkowskiego wszystkich typów szkół. Temat: Praca z emocjami. Prowadząca s. dr Elżbieta Sozańska USJK.

Warsztaty metodyczne dla katechetów Rejonu Piotrkowskiego wszystkich typów szkół

W sobotę 18 listopada 2017 roku o godz. 10:00 w Centrum idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie Tryb. (ul. Rycerska 3) odbędą się warsztaty metodyczne dla katechetów Rejonu Piotrkowskiego wszystkich typów szkół. Temat: Współpraca z rodzicami: szansa czy konieczność? Prowadząca: p. Maria Brzostowska.

wtorek,
17 października 2017